images 79

لپ تاپ استوک دل / DELL Ltitude E5520

لپ تاپ استوک دل / DELL Ltitude E5520

معنی واژه کالای استوک در دیکشنری کالایی که در انبار مانده و استفاده نشده باشند، آمده است اما در ایران این کلمه، برای کالاهایی به کار می رود که استفاده شده  و کارکرده هستند.. دو دلیل مهمی که خرید لپ تاپ استوک (کارکرده ) را بسیار توجیه پذیر میکند کیفیت بسیار بالا و اختلاف قیمت بسیار زیاد با لپ تاپ نو ، است .

لپ تاپ استوک دل
لپ تاپ استوک دلE5520

لپ تاپ استوک دل / DELL Ltitude E5520

دل یکی از تولیدکننده‌های قدیمی کامپیوتر شخصی در جهان است که اکنون به‌عنوان سومین تولیدکننده‌ی بزرگ جهان فعالیت می‌کند. بسیاری از کاربران و کارشناسان کاربرا خواهان خرید لپ‌تاپ را به خرید برند قدیمی و مطمئن دل تشویق می‌کنند. این برند از سال‌ها پیش در بازار حضور دارد و با تولید انواع محصولات اعتبار درخور‌توجهی دارد. بهترین مدل لپ‌تاپ دل در هر دسته، همیشه در فهرست برترین محصولات سال هم قرار می‌گیرد و درمجموع، می‌توان با اعتماد بیشتر، سراغ لپ‌تاپ‌های این شرکت رفت.

در اروپا و آمریکا اکثر فروشگاه های زنجیره ای بزگ برای جذب بیشتر مشتری، به خریداران مهلت تست (چند روزه یا یکی- دوماهه) می دهند. در این مدت، اگر به هر دلیلی مشتری دستگاه را نپسندید، می تواند به فروشگاه مراجعه کرده و دستگاه را عوض کند. دستگاهی که توسط مشتری به فروشگاه بازگردانده شده است، به انبار منتقل شده و به هیچ وجه، به عنوان دستگاه نو فروخته نمی شود.

download 55

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *