در مورد محصولات

محصولات فروشگاه تهران آی تی تا 15 روز مهلت تست دارند

بله ، محصولات فروشگاه تهران آی تی تا 6 ماه گارانتی قطعات داخلی غیر مصرفی دارد

برای تشخیص فرق لپ‌ تاپ استوک با دست دوم اول باید آنها را بهتر بشناسید. در سرتاسر جهان تعداد زیادی از شرکت‌ های فروشگاهی، خدماتی را به عنوان برگشت کالا برای مشتریان خود قائل هستند و طبق این قانون مشتریان می توانند به مدت 30 روز بعد از خرید هر محصول آن را به شرکت بازگردانده و تمام پول خود را دریافت کنند.
با این وجود شرکت‌ های فروشنده کامپیوترهای شخصی و لپ‌ تاپ، با حجمی از محصولات مواجه خواهد بود که از حالت آکبند خارج شده ولی برای فروش و استفاده به اندازه کافی تمیز و سالم هستند.
بنابراین فروشندگان، این کالاها را به عنوان لپ‌ تاپ استوک با قیمت هایی بسیار پایین‌تر از قیمت یک لپ‌تاپ آکبند در معرض فروش قرار می‌دهند.
لپ تاپ‌های استوک از نظر میزان کارکرد به دو گروه تقسیم می‌شوند :
گروه اول لپ‌تاپ‌های کاملا سالم و تمیز هستند که تقریبا با لپتاپ های نو تفاوت چندانی ندارند و معمولا نظر بیشتر مشتریان را به خود جلب می‌کنند
و گروه دوم لپ‌تاپ هایی هستند که با داشتن خش و خط‌هایی، دارای ترکهای جزئی و قابل چشم پوشی می‌باشند اما از نظر فنی سالم و بدون عیب هستند.اصلی‌ ترین فرق لپ تاپ استوک با دست دوم در استهلاک قطعات داخلی آن است ؛ بر این اساس لپ‌تاپ دست دوم از نظر فنی و قطعات داخلی ممکن است به مقدار کم یا زیاد مستهلک محسوب شود در حالی که این مورد در لپ تاپ های استوک به سختی دیده می‌شود.
از طرفی شما میتوانید لپ تاپ استوکی را بیابید که کاملا سالم و تمیز باشد و هیچ تفاوتی با مدل آکبند آن نداشته باشد اما لپ تاپ دست دوم لپ تاپی است که مدتی کارکرده و هیچگاه هم‌ ردیف با یک لپ تاپ آکبند قرار نمی‌گیرد و این دومین فرق لپ‌تاپ استوک با دست دوم محسوب می‌شود.

 

در مورد خرید

بله ، فروشگاه تهران آی تی فروش شرایطی را هم پشتیبانی می کند برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیر 🙂

تلفن تماس : 09022511011

همراه لپ تاپ های ما شارژر و آداپتور لپ تاپ ، یک کیف و یک ماوس ارسال می شود 

سوالی دارید؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

[contact-form-7 id="1945" title="Contact Form"]